Zmywarka ESL2500RO
Symbol: ESL2500RO
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1831.50 Cena przed promocją: 2035.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ESL2500RO
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1831.50 Cena przed promocją: 2035.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Już nigdy więcej ręcznego zmywania po przyjęciu.
Duże przyjęcie w małym mieszkaniu? Dzięki tej zmywarce nie musisz już zmywać pomiędzy daniami. Program 20-minutowy zrobi to za Ciebie.
Odpowiedni program dla każdego rodzaju naczyń.
Wybierz jeden z sześciu programów, który będzie najbardziej odpowiedni dla Twoich naczyń.
Kompaktowy wymiar.
Dzięki swoim niewielkim rozmiarom zmywarka doskonale sprawdzi się w niewielkiej kuchni czy też kawalerce. Jest też doskonałym rozwiązaniem dla singli i par, a dzięki różnorodnym programom zapewni doskonałe rezultaty zmywania.
Program Eco.
Program Eco zapewnia największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń i sztućców. Korzystając z niego nie tylko zaoszczędzisz wodę i energię ale przede wszystkim zadbasz o planetę.
Program 20 min.
Program ten doskonale sprawdzi się gdy potrzebujemy szybko umyć naczynia lub mamy tylko kilka naczyń do umycia.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Liczba programów | 6 |
| Ilość temperatur | 4 |
| Pojemność | 6 kompletów |
| Zużycie wody | 6,5 L |
| Funkcje zmywarki | Wskaźnik soli Wskaźnik nabłyszczacza |
| Trzeci kosz | Nie |
| Programy zmywania | Szkło Intensywny 70°C Normalny 65°C QuickPlus 50°C Eco 20 minut |
| Poziom hałasu | 50 dB |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 43.8 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Waga | 20.68 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |