Zmywarka EES47300IX
Symbol: EES47300IX
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2595.60 Cena przed promocją: 2884.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EES47300IX
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2595.60 Cena przed promocją: 2884.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zapomnij o konieczności wycierania naczyń ściereczką
Zmywarka AirDry 300 kończy każdy cykl zmywania otwarciem na dostęp świeżego powietrza, dzięki czemu suszy naczynia trzy razy lepiej niż tradycyjne urządzenia. Podczas fazy suszenia jej drzwi otwierają się automatycznie, co sprawia, że naczynia i sztućce stają się idealnie suche.
Trzy razy lepsze suszenie dzięki technologii AirDry
Nowa technologia AirDry wykorzystuje naturalny przepływ powietrza w końcowej fazie suszenia dzięki czemu jest ono do trzech skuteczniejsze niż w tradycyjnych urządzeniach. Pod koniec cyklu drzwi otwierają się na szerokość 10 cm, aby zapewnić obieg powietrza i doskonały efekt suszenia.
Szybki i skuteczny
Twój nowy sposób na oszczędność czasu. Nasz krótki, 30-minutowy program jest idealnym rozwiązaniem w przypadku lekko zabrudzonych naczyń. A wszystko to przy zachowaniu doskonałych efektów zmywania - w naprawdę krótkim czasie.
Zyskaj największą wydajność dzięki cyklowi Machine Care
Niech Twoja zmywarka pracuje jak najlepiej dzięki cyklowi Machine Care. Specjalnie zaprojektowany program i detergent razem czuwają nad tym, by osad i tłuszcz trzymać w ryzach, a Ty możesz dłużej cieszyć się lepszymi efektami zmywania naczyń.
AutoSense - inteligentny wybór
Program AutoSense zapewnia za każdym dostosowany na miarę cykl zmywania. Inteligentne czujniki automatycznie określają czas, temperaturę i zużycie wody zależnie od stopnia zabrudzenia naczyń. To sposób na wydajne zmywanie z najlepszymi efektami.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Panel sterujący | odkryty |
| Liczba programów | 8 |
| Ilość temperatur | 4 |
| Pojemność | 13 kompletów |
| Zużycie wody | 9,9 L |
| Funkcje zmywarki | XtraPower Automatyczne wyłączanie SensorControl ExtraHygiene GlassCare Opóźniony start |
| Trzeci kosz | Nie |
| Programy zmywania | 60 minut Szybki 30 min 90 minut 160 minut Auto Eco Płukanie i wstrzymanie |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Klasa energetyczna | D |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 82 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| Waga | 34 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |