Zmywarka DIM62E6EBqO
Symbol: 1195551
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1752.30 Cena przed promocją: 1947.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1195551
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1752.30 Cena przed promocją: 1947.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Liczba programów | 6 |
| Pojemność | 14 kompletów |
| Zużycie wody | 11 L |
| Funkcje zmywarki | Suszenie Extra Sygnał dźwiękowy Add+ AntiBacteria Filter AntiFlood BlueDot+ CleanReminder EcoBar Hot Air Opóźniony start OptiTime Połowa załadunku ShineDose SteamPower WashRestart Wskaźnik nabłyszczacza Wskaźnik soli |
| Trzeci kosz | Tak |
| Programy zmywania | Pełny 60' Higiena+ Cichy |
| Poziom hałasu | 47 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 82 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Waga | 34.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Amica - HWAMIW%, HZAMIW% |