Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Vention 0,15m
Symbol: CDKHB
Dostępność: 5 szt.
Cena: 55.77 Cena przed promocją: 61.97 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CDKHB
Dostępność: 5 szt.
Cena: 55.77 Cena przed promocją: 61.97 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Jakość audio | 16 bit |
| Wewnętrzny | Nie |
| Zakres częstotliwości | 44100 - 48000 Hz |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Interfejs hosta | USB |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 85mm |