Zestaw słuchawkowy GXT 499 Forta do PlayStation 5 biały
Symbol: 25978
Dostępność: 0 szt.
Cena: 393.30 Cena przed promocją: 437.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25978
Dostępność: 0 szt.
Cena: 393.30 Cena przed promocją: 437.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zestaw słuchawkowy GXT 499 Forta do PlayStation 5 biały
Bezprzewodowe słuchawki dla graczy na PS5 - oficjalnie licencjonowane dla prawdziwego doświadczenia PlayStation 5.
Oficjalnie bez ograniczeń
Forta Wireless z oficjalną licencją PlayStation to bezproblemowa kompatybilność, która wznosi doświadczenia użytkownika konsoli PlayStation5 i komputera PC na jeszcze wyższy poziom. Dzięki połączeniu przez ultraszybki odbiornik USB 2.4G zyskujesz precyzję działania i błyskawiczne reakcje. Zero kabli, zero kompromisów - tylko czysta swoboda w grze.
Usłysz wszystko
Zanurz się w każdy detal. Dzięki 50 milimetrowym przetwornikom oraz obsłudze dźwięku 3D na konsoli PS5 te bezprzewodowe słuchawki gamingowe z mikrofonem oferują bogaty i potężny dźwięk, który ożywia każdą grę. Usłysz każdy krok, eksplozję i szept - i przygotuj się na najbardziej wciągające doświadczenie gamingowe.
Czas na maraton
Dzięki tym słuchawkom możesz grać bez żadnych przerw i zakłóceń. Wbudowany akumulator Forta Wireless oferuje nawet do 55 godzin nieprzerwanej rozgrywki*. Chcesz grać dalej? Po prostu podłącz metrowy kabel USB-C-C i graj dalej.
*Czas pracy baterii oparty na przeciętnym użytkowaniu; może się różnić w zależności od warunków eksploatacji.
Przejmij dowodzenie
Koordynuj działania jak profesjonalista. Odłączany mikrofon kardioidalny gwarantuje wyraźną komunikację zawsze, gdy jej potrzebujesz, a umieszczona na nauszniku regulacja głośności i wyciszanie mikrofonu zapewniają natychmiastowy dostęp do najważniejszych funkcji. Zawsze w kontakcie, nie tracąc płynności gry.
Komfort przez długie godziny
Graj w absolutnym komforcie. Obrotowe nauszniki i regulowany pałąk z grubymi, wyjątkowo miękkimi poduszkami zapewniają wygodę nawet podczas najdłuższych sesji. Najlepsze bezprzewodowe słuchawki gamingowe, który brzmią równie dobrze, jak się noszą, godzina po godzinie. "1" , PlayStation, i PS5 są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Sony Interactive Entertainment Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Wyprodukowano i rozdystrybuowano na licencji Sony Interactive Entertainment i jej podmiotów powiązanych.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Platforma | PlayStation 5 |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Klasa szczelności | Brak |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
205 x 84 x 172 mm |
| Waga | 261 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Video | |
| Oznaczenia | |