Zestaw słuchawkowy FreedConn L1M
Symbol: 5903815492105
Dostępność: 3 szt.
Cena: 110.31
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5903815492105
Dostępność: 3 szt.
Cena: 110.31
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze micro-USB | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Radio FM | Nie |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Digital Signal Processing (DSP) | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2+EDR |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Redukcja szumów | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP |
| Zawartość zestawu | Naklejki z rzepami do mocowania głośników w kasku |
| Przewody | Micro-USB |
| Czas czuwania | 50 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Pojemność baterii | 150 mAh |
| Czas rozmowy | 6 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 253mm |
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.