Zestaw słuchawkowy CloudX III czarno-czerwony Gaming - 727A9AA
Symbol: 727A9AA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 597.60 Cena przed promocją: 664.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 727A9AA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 597.60 Cena przed promocją: 664.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
HyperX Cloud III - zestaw słuchawkowy dla graczy (czarny/czerwony) (727A9AA)
HyperX Cloud III to kolejna forma naszego legendarnego zestawu Cloud II, słynącego z komfortu, wysokiej jakości dźwięku oraz wytrzymałości. Dzięki unikatowej, miękkiej piance zapamiętującej kształt HyperX w opasce oraz nausznikach zestaw zapewnia wygodne dopasowanie, które idealnie sprawdza się podczas długich sesji gamingowych. Zestaw wyposażony jest również w dostrojone przetworniki 53 mm ustawione pod kątem zapewniającym optymalne wrażenia słuchowe. Usprawniony mikrofon 10 mm przekazuje krystalicznie czysty dźwięk podczas czatów i rozmów telefonicznych. Proste elementy sterujące umieszczone bezpośrednio w nauszniku zapewniają szybki dostęp do wyciszania mikrofonu i regulacje głośności. Wskaźnik LED wyraźnie wskazuje wyciszenie mikrofonu. Kompatybilność z PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, Mac i urządzeniami mobilnymi. Doświadcz najwyższej jakości komfortu i dźwięku na swoich ulubionych platformach.
Komfort rządzi
Komfort jest wpisany w DNA zestawu Cloud III. Zapamiętująca kształt pianka HyperX w opasce i nausznikach oraz miękka imitacja skóry klasy premium sprawiają, że sprzęt jest wyjątkowo komfortowy do noszenia.
Usprawniony mikrofon zapewniający czystość głosu i dokładność
Przekazuje wysokiej jakości, wyraźny dźwięk podczas czatów i rozmów telefonicznych. Mikrofon obejmuje funkcję redukcji szumów i wbudowany filtr siatkowy, które ograniczają niechciane zakłócenia. Dodatkowo jest wyposażony we wskaźnik LED, który informuje o wyciszeniu urządzenia.
Dźwięk dostrojony do Twojej rozrywki
Wygięte przetworniki 53 mm zostały dostosowane przez inżynierów dźwięku HyperX, aby dostarczać optymalne wrażenia słuchowe i uwydatniać dynamiczne udźwiękowienie gier.
Trwałość w sam raz na najcięższe bitwy
Elastyczny zestaw słuchawkowy obejmuje w pełni metalową ramę, dzięki czemu jest odporny na trudy podróży, nieszczęśliwe wypadki i "uzasadnione" reakcje graczy na porażki i ekrany śmierci.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Gaming Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) 1 x USB 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 64 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 21 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Tak Na pałąku |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Materiał nauszników | Pianka Skóra syntetyczna |
| Kolor | Czarny Czerwony |
| Wymiary |
155 x 86.7 x 190 mm |
| Waga | 320 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |