Zestaw montażowy do interkomu SENA Spider-ST1, zestaw mikrofonów i głośników
Symbol: SPIDER-ST1-A01
Dostępność: 0 szt.
Cena: 347.57
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPIDER-ST1-A01
Dostępność: 0 szt.
Cena: 347.57
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Model | Zestaw do montażu |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | SPIDER-ST1 |
| Mikrofon | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 185mm |
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.