Zestaw głośnomowiący BT 5.0 A2DP autostart AC475
Symbol: AC475
Dostępność: 30 szt.
Cena: 127.80 Cena przed promocją: 142.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AC475
Dostępność: 30 szt.
Cena: 127.80 Cena przed promocją: 142.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Zestaw głośnomówiący Audiocore AC475 to nowoczesne urządzenie, które umożliwia bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych w samochodzie. Dzięki technologii Bluetooth 5.0 oraz wsparciu dla A2DP, zapewnia wysoką jakość dźwięku. Urządzenie wyposażone jest w głośnik o mocy 2W oraz wspiera asystentów głosowych Google i Siri. DŹWIĘK JAKOŚCI PREMIUM - zestaw AC475 został zaprojektowany z myślą o wysokiej jakości dźwięku. Dzięki Bluetooth V5.0, głosowi HD, technologii redukcji szumów i głośnikowi wysokiej klasy możesz cieszyć się krystalicznie czystymi połączeniami.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa Nawigacja |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 2.4 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 2.48 Hz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |