Zestaw dla graczy Sherman. Klawiatura+mysz+podkładka+słuchawki
Symbol: RBLKLA00035
Dostępność: 14 szt.
Cena: 144.00 Cena przed promocją: 160.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLKLA00035
Dostępność: 14 szt.
Cena: 144.00 Cena przed promocją: 160.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Zestaw dla graczy Rebeltec Sherman. Klawiatura+mysz+podkładka+słuchawki
| Informacje o produkcie | |
| Separator |
Klawiatura przewodowa
Mysz przewodowa Podkładka pod mysz Słuchawki z mikrofonem |
| Model |
Sherman Sherman |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Połączenie | Przewodowe Przewodowe |
| Interfejs | USB USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m 1.5 m 1.75 m |
| Kolor | Czarny Czarny Czarny Niebieski Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Android |
| Waga | 471 g 125 g 287 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Przeznaczenie | Gaming Gaming Gaming Muzyka |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Podświetlenie | Tak |
| Wymiary |
240 x 200 x3 mm |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Tak |