Zestaw combo 4 elementy 18V XR DCK429P3T-QW DEWALT
Symbol: DCK429P3T-QW
Dostępność: 18 szt.
Cena: 4170.51 Cena przed promocją: 4633.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCK429P3T-QW
Dostępność: 18 szt.
Cena: 4170.51 Cena przed promocją: 4633.90 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Wkręcanie | Tak |
| Gwint wrzeciona | M14 |
| Wiercenie | Tak |
| Średnica tarczy | 12,5 cm |
| Narzędzia bezprzewodowe w zestawie | Zakrętarka udarowa |
| Narzędzia bezprzewodowe w zestawie | Wiertarko-wkrętarka |
| Narzędzia bezprzewodowe w zestawie | Szlifierka kątowa |
| Narzędzia bezprzewodowe w zestawie | Młotowiertarka akumulatorowa |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 2000 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 2000 RPM |
| Liczba biegów | 2 |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje twarde) | 90 N·m |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje miękkie) | 27 N·m |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 5,5 cm |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 650 RPM |
| Prędkość znamionowa (szlifierka kątowa) | 9000 RPM |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 3 szt. |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Walizka | Tak |
| Szlifierka w zestawie | Tak |
| Wiertarko-wkrętarka w zestawie | Tak |
| Zawartość zestawu | Kufer TSTAK VI |
| Zawartość zestawu | Kufer TSTAK II |
| Zawartość zestawu | 3 akumulatory 18V 5,0 Ah DCB184 |
| Zawartość zestawu | Ładowarka DCB1104 |
| Zawartość zestawu | Wiertarko-wkrętarka 18V XR DCD805 |
| Zawartość zestawu | Zakrętarka udarowa 18V XR DCF850 |
| Zawartość zestawu | Szlifierka kątowa 125 mm 18V XR DCG405 |
| Zawartość zestawu | Młotowiertarka SDS+ 18V DCH273 |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 475mm |
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.
• Chronić przed dziećmi i nieupoważnionymi osobami.
• Zużyte akumulatory należy utylizować zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.