Zestaw baterii cynkowo-węglowe VARTA Superlife R20 D (Zn-C; x 2)
Symbol: R20 D
Dostępność: 9 szt.
Cena: 10.06 Cena przed promocją: 11.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: R20 D
Dostępność: 9 szt.
Cena: 10.06 Cena przed promocją: 11.18 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Średnica | 3,42 cm |
| Waga produktu | 99,2 g |
| Wysokość produktu | 61,5 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Rozmiar baterii | D |
| Rodzaj baterii | Cynkowo-węglowa |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Szerokość | 123mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 83mm |
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.