Zestaw baterii alkaliczne everActive LR034BLPA (x 4)
Symbol: LR034BLPA
Dostępność: 24 szt.
Cena: 6.91 Cena przed promocją: 7.68 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LR034BLPA
Dostępność: 24 szt.
Cena: 6.91 Cena przed promocją: 7.68 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Pojemność baterii | 1250 mAh |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 118mm |
| Długość | 88mm |
| Wysokość | 11mm |
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.