Zestaw baterii alkaliczne VARTA Energy LR3 AAA (x 4)
Symbol: LR3 AAA
Dostępność: 25 szt.
Cena: 6.98 Cena przed promocją: 7.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LR3 AAA
Dostępność: 25 szt.
Cena: 6.98 Cena przed promocją: 7.75 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 11,3 g |
| Średnica | 1,05 cm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 80mm |
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.