Zestaw baterii AA everActive LR610PAKPA
Symbol: LR610PAKPA
Dostępność: 17 szt.
Cena: 15.94 Cena przed promocją: 17.71 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LR610PAKPA
Dostępność: 17 szt.
Cena: 15.94 Cena przed promocją: 17.71 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar baterii | AA |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Ilość dołączonych baterii | 10 szt. |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 51mm |
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.