Zestaw baniek mydlanych Psi patrol 150ml
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.73 Cena przed promocją: 21.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.73 Cena przed promocją: 21.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Certyfikaty | CE |
| Waga produktu | 220 g |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Pojemność | 150 ml |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wymagane baterie | Nie |
| Ostrzeżenie UE TSD | Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 130mm |