Zestaw akumulatorków everActive Professional line EVHRL03-1050 (1050mAh ; Ni-MH LSD)
Symbol: EVHRL03-1050
Dostępność: 9 szt.
Cena: 35.25 Cena przed promocją: 39.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EVHRL03-1050
Dostępność: 9 szt.
Cena: 35.25 Cena przed promocją: 39.17 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 10,5 mm |
| Głębokość produktu | 44,5 mm |
| Waga produktu | 14,5 g |
| Szerokość produktu | 10,5 mm |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 121mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 11mm |
• Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii.
• Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury.
• Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem.