Zestaw akumulatorków everActive EVHRL20-5500 (5500mAh ; Ni-MH)
Symbol: EVHRL20-5500
Dostępność: 2 szt.
Cena: 55.77 Cena przed promocją: 61.97 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EVHRL20-5500
Dostępność: 2 szt.
Cena: 55.77 Cena przed promocją: 61.97 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Rodzaj baterii | Ni-MH |
| Rozmiar baterii | D |
| Szerokość | 121mm |
| Długość | 86mm |
| Wysokość | 33mm |