Zestaw akumulatorków AAA VARTA Ready2Use 56703101404 (800mAh ; Ni-MH)
Symbol: 56703101404
Dostępność: 21 szt.
Cena: 32.52 Cena przed promocją: 36.13 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 56703101404
Dostępność: 21 szt.
Cena: 32.52 Cena przed promocją: 36.13 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 12 g |
| Średnica | 1,05 cm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Zielony |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Pojemność baterii | 800 mAh |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 80mm |
• Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury.
• Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem.
• Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii.