Zestaw akumulatorków AA VARTA Ready2Use 5716101404 (2600mAh ; Ni-MH)
Symbol: 5716101404
Dostępność: 6 szt.
Cena: 56.42 Cena przed promocją: 62.69 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5716101404
Dostępność: 6 szt.
Cena: 56.42 Cena przed promocją: 62.69 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 31 g |
| Wysokość produktu | 50,5 mm |
| Średnica | 1,45 cm |
| Głębokość opakowania | 16,4 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 130 g |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Rozmiar baterii | AA |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Złoty |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 122mm |
| Długość | 18mm |
| Wysokość | 80mm |
• Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury.
• Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii.
• Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem.