Zestaw Clementoni - Studio tatuażu Crazy Chic
Symbol: 18261
Dostępność: 3 szt.
Cena: 113.41 Cena przed promocją: 126.01 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 18261
Dostępność: 3 szt.
Cena: 113.41 Cena przed promocją: 126.01 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Sugerowana płeć | Dziewczyna |
| Typ produktu | Zestaw do robienia Studio tatuażu dla dzieci |
| Zalecany wiek | Dziecko |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Głębokość opakowania | 311 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Szerokość opakowania | 451 mm |
| Waga produktu | 1,06 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 310mm |
CLEMENTONI S.P.A.
Zona industriale Fontenoce snc
62019 Recanati (MC)
Italy
assistenza@clementoni.it