Zestaw Clementoni - Mini fabryka markerów: Słodkie pupile
Symbol: 18166
Dostępność: 30 szt.
Cena: 31.92 Cena przed promocją: 35.47 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 18166
Dostępność: 30 szt.
Cena: 31.92 Cena przed promocją: 35.47 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zestaw do robienia markerów dla dzieci |
| Wymagane baterie | Nie |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Zalecany wiek | Dziecko |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 100mm |
CLEMENTONI S.P.A.
Zona industriale Fontenoce snc
62019 Recanati (MC)
Italy
assistenza@clementoni.it