Zestaw Biurko + Regał COSMO DĄB ARTISAN
Symbol: M-MP-ZB-CSM-1-ART
Dostępność: 30 szt.
Cena: 612.63 Cena przed promocją: 680.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M-MP-ZB-CSM-1-ART
Dostępność: 30 szt.
Cena: 612.63 Cena przed promocją: 680.70 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Ilość szuflad | 1 |
| Koła transportowe | Nie |
| Półki | Tak |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Kraj produkcji | Polska |
| Uchwyty | Tak |
| Kolor produktu | Dąb artisan |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Półka na klawiaturę | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Typ prowadnicy szuflady | Prowadnice rolkowe |
| Lustro w zestawie | Nie |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Wysokość produktu | 1400 mm |
| Szerokość produktu | 1430 mm |
| Wysokość biurka | 75 cm |
| Wymiary szuflady | 42 x 50 cm |
| Wymiary blatu | 115 x 50 cm |
| Wymiary regału | 50 x 140 x 42 cm |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość | 1505mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 530mm |
• Nie przeciążaj szuflad, aby uniknąć uszkodzenia lub zniszczenia.
• Montaż należy przeprowadzić zgodnie z załączoną instrukcją.