Zestaw 3 Wentylatory NZXT F120 RGB Kontroler
Symbol: RF-R12TF-B1
Dostępność: 5 szt.
Cena: 469.80 Cena przed promocją: 522.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RF-R12TF-B1
Dostępność: 5 szt.
Cena: 469.80 Cena przed promocją: 522.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zestaw 3 wentylatory do zasilacza/obudowy NZXT F120 RGB Czarne + Kontroler
Ten zestaw zawiera trzy wentylatory F120 RGB i kontroler RGB.
Wentylatory F120 mm to wentylatory o wysokim przepływie powietrza, które zapewniają idealną równowagę między przepływem powietrza a ciśnieniem statycznym. Sterowanie wentylatorami i efekty świetlne są kompatybilne z NZXT CAM.
- Zaprojektowany, aby olśniewać żywymi efektami świetlnymi RGB
- Dostosuj oświetlenie RGB za pomocą NZXT CAM
- Inteligentna konstrukcja ramy z gumowymi narożnikami antywibracyjnymi tłumi hałas
- Opatentowane łożysko Fluid Dynamic Bearing zapewnia żywotność na poziomie 60 000 godzin
- Wentylator PWM dla zoptymalizowanej regulacji chłodzenia
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Radiator | Brak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 13.94 cfm |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin 3-pin |
| Poziom hałasu | 17.2 dB |
| Wymiary |
|
| Waga | 52.8 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |