Zasilacz RM850e WHITE 80+GOLD F.MODULAR ATX 3.1
Symbol: CP-9020293-EU
Dostępność: 14 szt.
Cena: 652.50 Cena przed promocją: 725.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CP-9020293-EU
Dostępność: 14 szt.
Cena: 652.50 Cena przed promocją: 725.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
RMe Series RM850e - w pełni modułowy zasilacz ATX o niskim poziomie hałasu - biały (UE)
Zasilacze CORSAIR RMe Series Fully Modular Low-Noise obejmują dedykowany kabel zasilający GPU 12 V-2x6, certyfikat ATX 3.1 i zgodność z PCIe 5.1 oraz wydajność Cybenetics Gold dla cichej, niezawodnej konstrukcji. Kompaktowy rozmiar zasilaczy RMe umożliwia również łatwiejsze zarządzanie kablami.
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 850 W |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PATA | 2 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Cybenetics Efficiency (ETA) | Gold |
| Cybenetics Noise (LAMBDA) | A |
| Wymiary |
140 x 150 x 86 mm |
| Waga | 2.93 kg |
| Oznaczenia | |