Zasilacz Pure Power 12 650W ATX 3.1 80PLUS GOLD
Symbol: BP002EU
Dostępność: 3 szt.
Cena: 473.40 Cena przed promocją: 526.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP002EU
Dostępność: 3 szt.
Cena: 473.40 Cena przed promocją: 526.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
PURE POWER 12 650W
Wyjątkowa cisza, najlepsze funkcje
Pure Power 12 650W jest zgodny ze standardem ATX 3.1 i PCIe 5.1 oraz oferuje niezrównaną niezawodność i najlepsze w swojej klasie funkcje. Pure Power 12 650W zapewnia niezwykłą wygodę i najlepsze połączenie funkcji z wyjątkową kompatybilnością.
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Wentylator | 12 cm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| PFC | Aktywny |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 5 |
| Ilość złącz zas. PATA | 1 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP) Przeciwzwarciowe (SCP) Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwprzepięciowe (OVP) Przed zbyt wysokim prądem (OCP) Termiczne (OTP) |
| Wymiary |
160 x 86 x 150 mm |
| Waga | 2.4 kg |
| Oznaczenia | |