Zasilacz MWE Bronze 550W v3 80+ ATX 3.1
Symbol: MPE-5501-ACABW-3BEU
Dostępność: 2 szt.
Cena: 254.70 Cena przed promocją: 283.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MPE-5501-ACABW-3BEU
Dostępność: 2 szt.
Cena: 254.70 Cena przed promocją: 283.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Przedstawiamy MWE Bronze V3 230V, kolejny ewolucyjny krok w mocy Cooler Master i aktualizację ATX 3.1 do naszego zasilacza MWE Bronze V2. Dzięki takim funkcjom, jak wydajność 80 Plus Bronze, konstrukcja obwodu DC do DC + LLC i ciche chłodzenie wentylatorem HDB, V3 zapewnia cenną wydajność w wielu wymiarach.
Liczne zmiany i dodatki poprawiają ogólne wrażenia użytkownika. Wszystkie te rozwiązania konstrukcyjne zapewniają zaawansowany zasilacz, który jest bardzo wydajny i niezawodny. Dzięki wytłaczanemu kablowi, wyjątkowej odporności na temperaturę i 5-letniej gwarancji, MWE Bronze V3 rozwinie Twoją maszynę.
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 3 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Format | ATX |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Wymiary |
140 x 150 x 86 mm |
| Waga | 1.45 kg |
| Oznaczenia | |