Zasilacz BPX-850-C VITA Series 850W ATX
Symbol: BPX-850-C
Dostępność: 21 szt.
Cena: 333.00 Cena przed promocją: 370.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BPX-850-C
Dostępność: 21 szt.
Cena: 333.00 Cena przed promocją: 370.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
BPX-850-C VITA SM3
Seria VITA SM3 firmy CHIEFTEC obsługuje Intel ATX 3.1 i PCIe GEN 5 z certyfikatem wydajności 80 PLUS Bronze. Zasilacz z serii VITA SM3 ma własny projekt CHIEFTEC, jest pomalowany na elegancki czarny kolor, oferowany w konkurencyjnej cenie i wyposażony w półmodularne zarządzanie kablami. Seria VITA SM3 posiada cichy wentylator o średnicy 120 mm. Technologia wielopoziomowej ochrony CHIEFTEC została zaprojektowana, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojego systemu w każdej chwili.
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 850 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Zasilacz modularny | Semi |
| Format | ATX |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP) Termiczne (OTP) Przeciwzwarciowe (SCP) Przeciwprzepięciowe (OVP) Przed przepięciami i udarami (SIP) Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przed zbyt wysokim prądem (OCP) Automatyczna kontrola prędkości obrotowej wentylatora (AFC) |
| Wymiary |
140 x 150 x 86 mm |
| Waga | 1.9 kg |
| Oznaczenia | |