Żarówka Smart WiFi Tapo L520E
Symbol: Tapo L520E
Dostępność: 1 szt.
Cena: 50.40 Cena przed promocją: 56.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Tapo L520E
Dostępność: 1 szt.
Cena: 50.40 Cena przed promocją: 56.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Żarówka Smart WiFi Tapo L520E
| Informacje o produkcie | |
| Gwint | E27 |
| Napięcie | 230 V |
| Pobór mocy | 7.8 W |
| Barwa światła | biała zimna |
| Temperatura barwowa | 4000 °K |
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Kąt świecenia | 220 ° |
| Liczba diod | 1 |
| Rodzaj diod | LED |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Ważne |
Zdjęcie podglądowe, żarówka o barwie zimnej białej. |
| Oznaczenia | |