ZOYA Wołowina - Superfood - Karma mokra dla psów - 400g
Dostępność: 8 szt.
Cena: 24.17 Cena przed promocją: 26.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 8 szt.
Cena: 24.17 Cena przed promocją: 26.85 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 400 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | ZOYA Superfood |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Wołowina |
| Białko | 7,3% |
| Zawartość tłuszczu | 6,3% |
| Popiół surowy | 4,36% |
| Włókna surowe | 1,2% |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 75mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.