ZOYA Kruszonka Wołowina - Przysmak dla psów - 200g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 10.49 Cena przed promocją: 11.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 10.49 Cena przed promocją: 11.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wspomaganie apetytu |
| Waga produktu | 200 g |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Wybredny |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Wołowina |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zawartość tłuszczu | 12,7% |
| Popiół surowy | 7,4% |
| Włókna surowe | 4,4% |
| Białko | 35,4% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 94mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.