ZOYA Kość - sKOŃcz z Alergią przysmak dla psa
Dostępność: 7 szt.
Cena: 33.99 Cena przed promocją: 37.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 7 szt.
Cena: 33.99 Cena przed promocją: 37.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Główny smak | Konina |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Produkty do żucia |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 55 g |
| Bez cukru | Tak |
| Ilość | 1 szt. |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Białko | 89,7% |
| Popiół surowy | 1% |
| Zawartość tłuszczu | 2% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 120mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.