ZOYA Kaczka - puszka - Karma mokra dla psów - 800g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 34.66 Cena przed promocją: 38.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 34.66 Cena przed promocją: 38.51 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 800 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Kaczka |
| Włókna surowe | 1% |
| Białko | 10,5% |
| Zawartość wilgoci | 75% |
| Zawartość tłuszczu | 7,5% |
| Popiół surowy | 2,6% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.