ZOLUX Przysmak dla kota SWEETIES tuńczyk/łosoś 14g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2.33 Cena przed promocją: 2.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2.33 Cena przed promocją: 2.59 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj opakowania | Tubka |
| Forma dawkowania | Pasta |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Seria | ZOLUX Sweeties |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 14 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj przysmaku | Pasty |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla kota |
| Główny smak | Ryby |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zawartość wilgoci | 90% |
| Białko | 6,5% |
| Zawartość tłuszczu | 0,02% |
| Popiół surowy | 2% |
| Włókna surowe | 1% |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 10mm |
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.