ZOLUX Obroża dla kota z zawieszką w kształcie ptaka CHATOUILLE zielona
Dostępność: 15 szt.
Cena: 9.57 Cena przed promocją: 10.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 15 szt.
Cena: 9.57 Cena przed promocją: 10.63 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Obroża |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Kategoria | Dla kota |
| Długość | 20 cm |
| Kolor produktu | Zielony |
| Szerokość | 30mm |
| Długość | 61mm |
| Wysokość | 160mm |
• Należy upewnić się, że produkt jest poprawnie zamontowany, aby uniknąć potencjalnego ryzyka dla kota.
• Zawsze sprawdzaj produkt przed użyciem, aby upewnić się, że nie ma uszkodzeń.
• Przechowywać produkt poza zasięgiem małych dzieci.