ZOLUX Miękkie przysmaki dla kota pałeczki YUMMIES indyk wątróbka 3x5g
Dostępność: 20 szt.
Cena: 4.62 Cena przed promocją: 5.13 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 20 szt.
Cena: 4.62 Cena przed promocją: 5.13 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 3 x 5 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez cukru | Nie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Seria | ZOLUX Yummies |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Indyk |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Zawartość tłuszczu | 21,5% |
| Białko | 37% |
| Popiół surowy | 6,5% |
| Zawartość wilgoci | 27% |
| Włókna surowe | 2% |
| Szerokość | 184mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 95mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.