ZOLUX Kość wiązana biała 6 cm x 6
Symbol: 482806
Dostępność: 21 szt.
Cena: 4.67 Cena przed promocją: 5.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 482806
Dostępność: 21 szt.
Cena: 4.67 Cena przed promocją: 5.19 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Kategoria produktu | Gryzak naturalny |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 54 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Ilość sztuk | 6 |
| Długość produktu | 60 mm |
| Bez cukru | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Wołowina |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 53mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 115mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.