ZOLUX Drapak sizal słupek z zabawką 63cm kol. szary
Symbol: 504049GRI
Dostępność: 21 szt.
Cena: 93.89 Cena przed promocją: 104.32 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 504049GRI
Dostępność: 21 szt.
Cena: 93.89 Cena przed promocją: 104.32 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Drapak dla kota |
| Materiały | Juta, Tkanina, Poliester, Drewno |
| Typ produktu | Drapak dla kota |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Kot |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Wysokość produktu | 630 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 400mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie dla zwierząt.
• Regularnie sprawdzaj stan produktu i wymień go, jeśli jest uszkodzony.
• Użytkowanie powinno być nadzorowane przez właściciela.