ZESTAW BIURKO KUBA + NADSTAWKA BIEL
Symbol: M-MP-B-KUB-KUBA+NDST-BIA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 924.42 Cena przed promocją: 1027.13 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M-MP-B-KUB-KUBA+NDST-BIA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 924.42 Cena przed promocją: 1027.13 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość szuflad | 6 |
| Półka na klawiaturę | Tak |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Koła transportowe | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Typ prowadnicy szuflady | Prowadnice rolkowe |
| Lustro w zestawie | Nie |
| Kraj produkcji | Polska |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Uchwyty | Nie |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Wymiary szuflady | 38,3 x 24,2 cm |
| Wymiary biurka | 51 x 130 x 76 cm |
| Wymiary nadstawki | 70 x 130 x 18 cm |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość | 1520mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 565mm |
• Montaż należy przeprowadzić zgodnie z załączoną instrukcją.
• Nie przeciążaj szuflad, aby uniknąć uszkodzenia lub zniszczenia.