XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW CYLINDRYCZNYCH LI-ION 18650 KOMPATYBILNA Z ZABEZPIECZONYMI OGNIWAMI 20700/21700 X2
Symbol: X2
Dostępność: 1 szt.
Cena: 100.23 Cena przed promocją: 111.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: X2
Dostępność: 1 szt.
Cena: 100.23 Cena przed promocją: 111.37 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Waga produktu | 125 g |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Szerokość | 164mm |
| Długość | 153mm |
| Wysokość | 55mm |
• Używać tylko z odpowiednimi akumulatorami.
• Unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
• Nie demontować ładowarki samodzielnie.