XTAR AKUMULATOR 26650/AA/R6 3,7V 800MAH LI-ION Z ZABEZPIECZENIEM 14500-800
Symbol: 14500-800
Dostępność: 9 szt.
Cena: 26.38 Cena przed promocją: 29.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 14500-800
Dostępność: 9 szt.
Cena: 26.38 Cena przed promocją: 29.31 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 50,5 mm |
| Średnica | 1,44 cm |
| Pojemność akumulatora | 800 mAh |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Szerokość | 54mm |
| Długość | 17mm |
| Wysokość | 16mm |
• Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem.
• Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury.
• Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii.