XTAR AKUMULATOR 18650 3,6V 4000MAH LI-ION Z ZABEZPIECZENIEM 18650-4000
Symbol: 18650-4000
Dostępność: 5 szt.
Cena: 69.53 Cena przed promocją: 77.25 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 18650-4000
Dostępność: 5 szt.
Cena: 69.53 Cena przed promocją: 77.25 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 69,2 mm |
| Średnica | 1,8 cm |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Szerokość | 23mm |
| Długość | 23mm |
| Wysokość | 73mm |
• Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury.
• Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem.
• Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii.