XTAR AKUMULATOR 16340/R-CR123 3,7V LI-ION 900MAH USB-C Z ZABEZPIECZENIEM 16340-900
Symbol: 16340-900
Dostępność: 3 szt.
Cena: 33.89 Cena przed promocją: 37.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 16340-900
Dostępność: 3 szt.
Cena: 33.89 Cena przed promocją: 37.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Średnica | 16,5 cm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szerokość | 39mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 20mm |
• Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem.
• Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury.
• Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii.