Wzmacniacz zasięgu RP-AX58 WiFi Repeater Mesh AX3000
Symbol: RP-AX58
Dostępność: 30 szt.
Cena: 353.70 Cena przed promocją: 393.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RP-AX58
Dostępność: 30 szt.
Cena: 353.70 Cena przed promocją: 393.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
AX3000 Dwuzakresowy wzmacniacz zasięgu Wi-Fi 6 (802.11ax)/AiMesh Extender zapewniający bezproblemową sieć Wi-Fi typu mesh; współpracuje z prawie każdym routerem WiFi
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Standardy | IPv6 IPv4 802.11ax 802.11a 802.11b 802.11g 802.11n 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Wymagania sprzętowe |
Systemy operacyjne:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 190 g |
| Wymiary |
150 x 72 x 87 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Szyfrowanie Wi-Fi: WPA3-Indywidualne, WPA2-Indywidualne, WPA-Indywidualne, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, obsługa WPS