Wzmacniacz sygnału AX5400 EAP673-Extender Wall-Plate Wi-Fi 6 Extender 1× Gigabit RJ45 Port(Works as a downlink port
Symbol: EAP673-Extender
Dostępność: 20 szt.
Cena: 664.20 Cena przed promocją: 738.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EAP673-Extender
Dostępność: 20 szt.
Cena: 664.20 Cena przed promocją: 738.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
EAP673-Extender
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi 6 Mesh, AX5400
Płynny zasięg, eliminujący martwe strefy
EAP673-Extender wyposażony w wydajne anteny i technologię Mesh, skutecznie likwiduje martwe strefy sygnału, zwiększając zasięg nawet o 140m2. Korzystaj z płynnego roamingu i nieprzerywanych połączeń!
Praktyczny montaż
Pokonaj wyzwania związane z okablowaniem, korzystając z EAP673-Extender. Podłącz go do gniazdka elektrycznego i korzystaj z płynnego Wi-Fi. Aby uzyskać silny i stabilny sygnał nie są potrzebne dodatkowe kable.
Tryb AP zwiększający możliwości wdrożenia
Wbudowany tryb punktu dostępowego w EAP673-Extender oferuje mocny i stabilny sygnał sieci Wi-Fi, bez konieczności stosowania przełącznika PoE, czy modernizacji infrastruktury. Ta funkcjonalność zwiększa również elastyczność i obniża koszty wdrożenia.
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11g 802.11a 802.11ac 802.11b 802.11n 802.11ax |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Zasilanie |
100-240 V ~ 50/60 Hz |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
CE, FCC, IC, RoHS, UL |
| Akcesoria w zestawie |
Instrukcja instalacji |
| Kolor | Biały |
| Waga | 436.6 g |
| Wymiary |
80 x 37.8 x 160 mm |
| Oznaczenia | |
Funkcje transmisji bezprzewodowej