Wzmacniacz audio do gier Vention
Symbol: CVAB0
Dostępność: 2 szt.
Cena: 306.97 Cena przed promocją: 341.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CVAB0
Dostępność: 2 szt.
Cena: 306.97 Cena przed promocją: 341.08 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Podświetlenie RGB | Tak |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Jakość audio | 16 bit |
| Wewnętrzny | Nie |
| Zakres częstotliwości | 44100 - 48000 Hz |
| Ilość złączy Audio jack | 3 |
| Interfejs hosta | USB |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 140mm |