Wywrotka 27 cm
Symbol: 04150
Dostępność: 19 szt.
Cena: 45.90 Cena przed promocją: 51.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04150
Dostępność: 19 szt.
Cena: 45.90 Cena przed promocją: 51.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Super kolorowa wywrotka z wysokimi burtami. Pojazd posiada 2 osie i blokadę naczepy. Ponad kabiną znajduje się rączka do wygodnego sterowania pojazdem. W kabinie jest figurka kierowcy. Pojazd ma 27 cm długości.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04150 |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 2 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Długość | 27 cm |
| Szerokość | 14.5 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.