Wyciskarka do cytrusów MCP72GPB
Symbol: MCP72GPB
Dostępność: 5 szt.
Cena: 405.90 Cena przed promocją: 451.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCP72GPB
Dostępność: 5 szt.
Cena: 405.90 Cena przed promocją: 451.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Wyciskarka do cytrusów MCP72GPB
Zaprojektowane przez Bosch: elegancja i świeżość.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj wyciskarki | Do cytrusów |
| Pojemność | 1 l |
| Moc | 40 W |
| Funkcje |
|
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 1 m |
| Akcesoria w zestawie |
Pokrywa ochronna |
| Kolor | czarny |
| Wymiary |
310 x 170 x 170 mm |
| Waga | 1.3 kg |
| Oznaczenia | |