Wyciskacz do mas18V bez Aku 600ML DCE580N-XJ DEWALT
Symbol: DCE580N-XJ
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1436.00 Cena przed promocją: 1595.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCE580N-XJ
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1436.00 Cena przed promocją: 1595.56 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ciśnienie prasowania | 295 kg |
| Pojemność | 600 ml |
| Model | Pistolet do uszczelnianie wkładu drukującego |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 620 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Walizka | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Szerokość | 663mm |
| Długość | 293mm |
| Wysokość | 85mm |