Wózek stalowy składany 70kg STANLEY SXWT-FT580-SP
Symbol: SXWT-FT580-SP
Dostępność: 1 szt.
Cena: 192.62 Cena przed promocją: 214.02 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SXWT-FT580-SP
Dostępność: 1 szt.
Cena: 192.62 Cena przed promocją: 214.02 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Typ produktu | Wózek transportowy (magazynowy ręczny) |
| Maksymalne obciążenie | 70 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Waga produktu | 4,75 kg |
| Materiał ramy | Stal |
| Materiał kół | Guma |
| Szerokość | 745mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 404mm |
• Przechowywać w suchym miejscu, aby zapobiec korozji.
• Upewnij się, że wózek jest używany zgodnie z jego maksymalnym udźwigiem.
• Zachowaj ostrożność podczas wchodzenia lub schodzenia po schodach.